אני רוצה להתעדכן בפעילות

מלא/י את הפרטים ונעדכן אותך בפעילויות שהשותפות עושה ואיך אפשר להיות מעורב/ת

צוות קיום משותף של טבע, חקלאות ואדם

חקלאי על טרקטור

צוות עבודה זה עוסק במציאת איזון העדין שעומד בבסיס יחסי הגומלין שבין שימושי הקרקע השונים באזור. בין החקלאות לטבע ובין צרכי הפיתוח לערכי השמירה על הטבע. נציגות מכל משתמשי הקרקע באזור בצוות זה, תאפשר דיאלוג ומציאת אינטרסים משותפים, ובהתאם, תייצר שתופי פעולה לשמירה על המרחב.

בצוות חברים:

חקלאים מהאזור, תושבים, נציגי הרשויות, נציגי מוסדות התכנון ומשרדי ממשלה, נציגי ארגוני טבע וסביבה ועוד.

לקריאה נוספת על קיום משותף של טבע, חקלאות ואדם

 

אמיתי הר לב
אמיתי הר לב
יועץ אסטרטגי - חברת מודוס
נעמי אפל
נעמי אפל
מנהלת השותפות
אביעד שר שלום
אביעד שר שלום
יועץ הקיימות של השותפות
יחיעם אלטשולר
יחיעם אלטשולר
חקלאי
עמנואל קאופשטיין
עמנואל קאופשטיין
אבי גולדשטיין
אבי גולדשטיין
חקלאי
אבי פרבולוצקי
אבי פרבולוצקי
יועץ השותפות לעניין קיום משותף של טבע, חקלאות ואדם
יגיל אוסם
יגיל אוסם
יועץ השותפות לענייני קיום משותף של טבע, חקלאות ואדם
רותי לפידות
רותי לפידות
ראש הוועדה לאיכות הסביבה - מ"מ בנימינה - גבעת עדה
מודי ברכה
מודי ברכה
מנהל מחלקת איכות הסביבה - מ.א חוף הכרמל
דיוויד ברייטבורד
דיוויד ברייטבורד
מהנדס המועצה המקומית בנימינה - גבעת עדה
הדס בשן
הדס בשן
מנהלת תחום מרחבים ביוספריים, קק"ל
עמוס וייל
עמוס וייל
מזכיר הוועדה החקלאית בנימינה - גבעת עדה
ברוך אורן
ברוך אורן
יזם ואקטיביסט חברתי
איל טפרברג
איל טפרברג
חבר צוות המיזמים
לירון אמדור
לירון אמדור
יועצת חקלאית לצוות תכנית מתאר זכרון יעקב
יעל לביא אפרת
יעל לביא אפרת
רכזת שמירת טבע, מחוז חיפה, החהל"ט
רחלי שוורץ צחור
רחלי שוורץ צחור
ראש צוות הקיימות, רמת הנדיב
דבי לרר
דבי לרר
מובילת פרויקט גינון בר קיימא בשותפות
יניב פילדסט
יניב פילדסט
חבר צוות היזמים
ענת לב ארי
ענת לב ארי
חברת צוות היזמים
תמר ארבל אלישע
תמר ארבל אלישע
מנהלת תחום קהילה בשותפות
נילי מנור
נילי מנור
זרי גרמי
זרי גרמי
יו"ר העמותה כחול וירוק, חבר המועצה האזורית חוף הכרמל
אלברט קמינר
אלברט קמינר
מנהל פארק הטבע, רמת הנדיב
מירי ארנסון קרחי
מירי ארנסון - קרחי
חברת צוות המיזמים
בן רוזנברג
בן רוזנברג
אקולוג רשות הטבע והגנים
נירית אסף
נירית אסף
צוות ההדרכה - רמת הנדיב
ברוריה מידן
ברוריה מידן
משתתפת בתכנית מנהיגות אזורית לקיימות
אורית כפרי כהן
אורית כפרי כהן
יועצת סביבתית
משה יזרעאלי
משה יזרעאלי
מנהל רשות ניקוז כרמל
אורי מורן
אורי מורן
יועץ אקו - הידרולוגי
אשר גרף
אשר גרף
יו"ר הועדה החקלאית זכרון יעקב
ליאת הדר
ליאת הדר
מנהלת תחום מחקר רמת הנדיב
אבי שוורצברג
אבי שוורצברג
יו"ר הועדה החקלאית אלונה
נדב הדר
נדב הדר
מהנדס המועצה המקומית זכרון יעקב
נגה שני
נגה שני
יעוץ אסטרטגי - חברת מודוס
נדב שדה
נדב שדה
מתכנן ערים
מנדי שפיגלר
מנדי שפיגלר
מהנדס הוועדה המרחבית שומרון
הילה רווה
הילה רווה
רכזת התיאום של השותפות
זעים עמאש
זעים עמאש
עוזר ראש המועצה המקומית ג'יסר אל זרקא
הילה שמון
הילה שמון
אחראית ממשק שימור חיות בר
מור אשכנזי
מור אשכנזי
אחראי לימוד מצב קיים
מיכל מדעי
מיכל מדעי
אדריכלית
מרגרט לב
מרגרט לב
חברת העמותה לשחזור ושימור בנימינה
אביטל עצמון
אביטל עצמון
מתכננת נוף
מנשקה פולק
מנשקה פולק
רכז הוועדה החקלאית מועצה אזורית חוף הכרמל
עילי קורן
עילי קורן
מנהל היחידה הסביבתית יקנעם - מגידו - אלונה